Přeskočit na obsah

Peter Bédi

Josef Cuhra za řadu let, co se známe, prokazuje konzistentně dvě výjimečné vlastnosti, kterými pro mě reprezentuje respektování hodného komunálního politika. Je to orientace na hodnoty, které jsou základní osou jeho poctivé práce a Pětce a pak je to důraz na výsledek a konkrétní změny, které s obdivuhodnou vytrvalostí přináší do každodenní reality v naší městské části.

Jan Kačer

Honzu Jelínka znám dlouhá léta a jsem rád, že jsou v politice lidé jako on.

Ing. Ivana Krylová

Jsem obyvatelkou Prahy 5, zajímám se o dění v naší čtvrti a v rámci časových možností se snažím být i občansky aktivní (promítací večery Bio-Škvárák, Zažít město jinak, vlastivědné procházky po Hřebenkách).

PhDr. Marii Hakenovou Ulrichovou jsem osobně poznala v r. 2016, kdy jsme se s manželem snažili prosadit vybudování sousedského sportoviště v lokalitě U Plátenice/Pěší na Smíchově, s čímž nám byla velmi nápomocna.

Marie je pro mě významnou osobností české kulturní a politické scény, jejíž hlavní zásady „čestnost a pracovitost“ (jenž nejen hlásá, ale svou dennodenní prací pro společnost prokazuje), vnímám jako zcela zásadní pro vytváření funkčního a důvěryhodného prostředí místní samosprávy.

V roli ombudsmanky a členky Zastupitelstva MČ Praha 5 dosáhla Marie v uplynulých letech mnohého, vždy přitom zůstala a nadále zůstává obrovskou morální autoritou. Plně proto podporuji Marii v její kandidatuře do ZMČ Praha 5.

Tom Philipp

Znám Josefa a další kandidáty jako skromné, ale tvrdě pracující lidi, pro které politika znamená hlavně službu o své okolí a o celou Prahu 5.

Když mě Josef společně s Hankou provázeli na začátku září po Hlubočepích a ukazovali problematická místa a co všechno by se s nimi mohlo udělat, tak jsem si znovu uvědomil, jak moc jim na místě, kde žijí záleži.

Spolek Prokopovo

Spolek Prokopovo chce ve volbách na Praze 5 vyjádřit podporu společné kandidátce KDU-ČSL Praha 5 a Zelení Praha 5, která nese číslo 5. Nikdo reálně neudělal na naší městské části pro Prokopské a Dalejské údolí tolik, jako kandidát KDU a Zelených na starostu Josef Cuhra – zastupitel MČ Praha 5. Pepa je příliš skromný, než aby to vytuboval do světa, ale hlavně díky němu směnila radnice „náš“ plácek s developerem. Dvojka Hana Heringová je zárukou progresivní zelené politiky, kterou Praha 5 potřebuje jako sůl.

Spojení místní skautské tradice KDU-ČSL a ekologického smýšlení Zelených jde dohromady skvěle!

🌳🌲Jsou tu jistě i další dobré volby mimo současnou vládnoucí koalici, ale my se řídíme starým příslovím, že o lidech svědčí jejich činy. Dáváme křížek celé kandidátce č. 5, volíme pro Prokopák.